Teoria tarota

Tarot online, który się sprawdza. Polecane strony z darmowym tarotem

Polecane strony z darmowym tarotem

Tarot jest jednym ze sposobów na dotarcie do ukrytej w człowieku prawdy i zrozumienie samego siebie. Tarot również daje wskazówki, jak rozwiązać aktualne problemy. Można go nazwać swoistym lustrem, w którym dostrzegamy prawdziwych siebie i uzyskujemy odpowiedzi na zadawane sobie pytania.

Talia Tarota składa się z 78 kart obrazkowych, a każda z nich jest przepełniona symbolami i ma różnorodne znaczenie, które odczytujemy w zależności od jej położenia i sąsiedztwa innych kart.

Darmowy Tarot online

W internecie jest mnóstwo stron z darmowym tarotem, jednak nie każdy z nich się sprawdza. W tym artykule przedstawimy wam 8 najlepszych stron z tarotem online.

1. Horoskop CzaryMary

Ta strona pozwala na sprawdzenie swojego horoskopu, na podstawie kart tarota i znaku zodiaku. Opisy są obszerne i bardzo dokładne, a co najważniejsze faktycznie się sprawdzają.

2. Astromagia

Na tej stronie losujesz 3 karty, a następnie dostajesz opis z obszernym wytłumaczeniem każdej z nich. Opisy są dogłębne i pełne szczegółów.

3. Abrahadabra

Na tej stronie wybierasz tematykę, z której zakresu chcesz uzyskać odpowiedź poprzez Tarot, następnie wybierasz talię i klikasz przycisk „tasuj i rozłóż talię”. Wyświetla Ci się ułożenie kart, a po naciśnięciu na każdą z nich jej znaczenie.

4. Czary.pl

To kolejna strona, na której możesz wylosować kartę. Tym razem jedną, a jej znaczenie jest opisane i odnosi się do danego dnia.

5. tarot-online.com.pl

Ta strona pozwala na zadanie konkretnego pytania i odkrycie oraz interpretację jednej karty dziennie za darmo. Warunkiem jest rejestracja do klubu, co można uznać za minus tej strony.

6. Moje czary

Również na tej stronie możesz wylosować karty, a dokładnie 6 kart. Każda z nich ma przypisane oznaczenie takie jak przeszłość, nacisk, energia itp, a także ma dokładnie wytłumaczone znaczenie.

7.  Dobry Sennik

Na tej stronie możesz wylosować wróżbę ogólną, finansową lub miłosną. W każdej z nich losujesz trzy karty, a następnie poznajesz ich interpretacje. Zaznaczony jest fakt, że do dobrego działania wróżby potrzebny jest wcześniejszy, fizyczny kontakt z tarotem.

8.  Ezowymiar

Ta strona internetowa pozwala na wylosowanie jednej karty, a po zrobieniu tego dostajesz jej krótką interpretację w związku z pracą, miłością i zdrowiem

Jak widzisz w internecie jest mnóstwo stron, na których możesz skorzystać z darmowej wróżby przy wykorzystaniu kart tarota. Jedne z nich są obszerne, inne raczej krótkie i bardziej ogólnikowe, a jednak wszystkie są trafne. Dlatego jeżeli chcesz dać szansę dla tarota warto zacząć od właśnie tych opcji. Pozwalają one na bezpieczne i komfortowe spróbowanie i sprawdzenie, czy taka forma obcowania z magią Ci odpowiada.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *